2015

Kolejni Rycerze Kropli Życia...

ks. Piotr Sadkiewicz
26 lipca Prezes Fundacji Edward Długaj wraz z Fundatorem Mieczysławem Barańskim mianowali Rycerzem Kropli Życia ks. Piotra Sadkiewicza, Proboszcza Parafii Św. Michała Archanioła w Leśnej. Ks. Proboszcz tej małej miejscowości na żywiecczyźnie od wielu lat prowadzi regularne akcje krwiodawcze, każdorazowo zakończone sukcesem- zebrania ponad 30 litrów krwi. W niemal trzytysięcznej parafii honorowymi krwiodawcami i zarazem potencjalnymi dawcami szpiku kostnego jest ponad 600 osób.

 

 

 

Pan Władysław Komarnicki
13 października Prezes Edward Długaj wraz z Fundatorem Mieczysławem Barańskim gościli w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie dokonali pasowania na Rycerza Kropli Życia Pana Władysława Komarnickiego, który w lokalnym środowisku promuje krwiodawstwo i transplantację. Spotkanie było okazją do podjęcia rozmów związanych z podjęciem porozumienia o współpracy z klubem sportowym Stal Gorzów oraz z utworzeniem filii Fundacji. Przy tej okazji Fundacja zwróciła się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Szczecina z prośbą o przeprowadzenie akcji krwiodawstwa.

 

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.