Akredytacje i Wolontariat

AKREDYTACJE MEDIALNE

Szanowni Państwo,

warunkiem ubiegania się o akredytację medialną  na V Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej jest wypełnienie formularza akredytacyjnego, którego wzór znajduje się poniżej. Wypełniony formularz należy przesłać na adres biuro@kroplazycia.pl do dnia 25.09.2016. O przyznaniu akredytacji zostaną Państwo poinformowani drogą elektroniczną.

Pobierz wzór pdf

 

 

WOLONTARIAT

Drodzy Wolontariusze,

uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza dla wolontariuszy, którego wzór znajduje się poniżej. Wypełniony wniosek wraz z CV należy przesłać na adres biuro@kroplazycia.pl do dnia 25.09.2016. Z wolontariuszami skontaktujemy się telefonicznie po 25.09.2016, celem ustalenia szczegółów wolontariatu. Uprzejmie prosimy, aby zainteresowane osoby poniżej 18 roku życia przekazały nam również pisemną zgodę rodzica/opiekuna na udział w wolontariacie.

Pobierz wzór pdf

Pobierz wzór zgody rodzica/opiekuna

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.