Aktualności

13 października - Dzień Dawcy Szpiku

Dzisiaj w Polsce obchodzony jest Dzień Dawcy Szpiku! Święto, które przybliża tematykę dawstwa szpiku i leczenia nowotworów krwi obchodzone jest od 2002 roku. W dniu dawcy szpiku kostnego pokazuje się ludzi, którzy oddali szpik i komórki krwiotwórcze po to, by dać szansę chorym na powrót do zdrowia.

Wszystkim Dawcom Szpiku składamy serdeczne podziękowania za waszą życzliwość i pomoc, a zarejestrowanym potencjalnym dawcom dziękujemy za gotowość do niesienia dobra.

Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji się zarejestrować jako potencjalni dawcy szpiku zachęcamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami czym jest szpik i jak powstaje: http://kroplazycia.pl/co-to-jest-szpik-kostny-i-jak-powstaje

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.