Aktualności

Akcja DAR ZA DAR

Fundacja Kropla Życia wraz ze wsparciem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i Państwowym Gospodarstwem Leśnym Pasy Państwowe Nadleśnictwo w Katowicach oraz Izba Eksporterów i Importerów w Mysłowicach zaprasza do udziału w akcji „Dar za Dar”.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas rodzącej się nadziei na lepsze jutro i Nowy Rok. To także czas, kiedy spotykamy się w gronie najbliższych, chcąc obdarować ich wszystkim co najlepsze.

Są wśród nas osoby, które przez cały rok niosą pomoc potrzebującym, są bohaterami czasu pokoju, dają to co bezcenne - Dar Życia i Zdrowia w postaci oddanej krwi. Krwiodawcy dają dobrowolnie to co w życiu jest najważniejsze i bezcenne – nadzieję na powrót do zdrowia i lepszego życia. Dla krwiodawców, którzy w trakcie naszej akcji oddadzą krew kolejny raz oraz dla tych, którzy zrobią to pierwszy raz w życiu, mamy przygotowany dar – choinkę świąteczną. To w wielu kulturach symbol życia i odrodzenia, a przede wszystkim symbol Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Chcemy zapoczątkować akcję, która mamy nadzieję rozszerzy się swoim zasięgiem na całą Polskę i będzie kontynuowana w okresie wiosennym poprzez zasadzenie nowych młodych drzewek.

Pierwsza edycja naszej akcji „Dar za dar” będzie miała miejsce w Mysłowicach przy Placu Wolności 14.12.2016 r. w godzinach 12:00-16:00 oraz w Katowicach w ramach III Giszowieckiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 16.12.2017 r.  w godzinach 11:00-16:00.

Nasza propozycja wywołała szerokie zainteresowanie w różnych środowiskach. Ponadto zwracamy się do mediów o wsparcie medialne wydarzenia.

Wspólnie budzimy ludzkie serca na potrzeby innych!

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.