Aktualności

"Ja i Oni całe moje życie..."

Dnia 16 października 2015 w siedzibie Fundacji odbyło się spotkanie z autorką charytatywnej książki „Ja i Oni Całe Moje Życie”, która niebawem zostanie wydana. Utwór wesprze działania Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej.

Serdecznie dziękujemy Annie Pigłowskiej-Kaczor oraz wszystkim zaangażowanym za pomoc w realizacji zamierzenia.

   

Już teraz zapraszamy Was do lektury fragmentu:

Bliźniacze życie Agaty i Magdy- Bohaterki mojej książki.
Dwie niezwykłe kobiety, choć nigdy się w tym świecie nie spotkały, łączyła je wspólna wola walki, wspólne wartości i nawet temperamenty. Obie tak samo mocno kochały życie i były bardzo wrażliwe. Pełne uśmiechu, zasłuchane w drugiego człowieka, zatroskane kiedy komuś było źle i radosne wówczas, gdy ktoś doświadczał dobra. Na innych działały kojąco, uspakajająco, nawet gdy były już chore. (Anna Pigłowska Kaczor: Ja i Oni całe moje życie...)


 

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.