Aktualności

Katowicki Piknik Sportowy

Przyłącz się do akcji krwiodawstwa i ocale komuś życie. Wybierając się 2 sierpnia 2015 w godz. 11.00-15.00 do Doliny Trzech Stawów w Katowicach możesz oddać honorowo krew w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic.

Jeśli czujesz się zdrowy, masz 18-65 lat, nie zwlekaj, zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem i pomóż tym, którzy potrzebują Twojej cząsteczki krwi.

Na Krwiodawców czekają niespodzianki przygotowane Przez RCKiK w Katowicach.

 

 

Zapraszamy na I Katowicki Piknik Sportowy organizowany z ramienia Stowarzyszenia Sport Pełen Pasji, który odbędzie się już za niecały miesiąc, a dokładnie 2 sierpnia. Zawody odbędą się na Dolinie 3 Stawów, jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Katowicach.

 

W porównaniu z poprzednią edycją (która odbyła się 16 maja pod nazwą Katowicki Maraton na Rolkach, Bieg i Nordic Walking) do zawodów dla rolkarzy, biegaczy i nordicowców dodane zostały zawody kolarskie w formie kryterium kolarskiego dla amatorów (Kobiety i Mężczyźni OPEN) oraz Elity Mężczyzn (PZKol). Zmianie uległa także trasa, na której odbywać będzie się rywalizacja sportowa.

Tym razem pętla przebiegać będzie po deptaku na Dolinie Trzech Stawów, przed wiaduktem autostrady A4 skręcamy w lewo, następnie na zawodników czeka wymagający podjazd wzdłuż lotniska Muchowiec, na którego końcu ponownie skręcamy w lewo i zjeżdzamy do parkingu na Dolinie Trzech Stawów.

Poniżej prezentujemy mapki tras zawodów:

 

 

 

 

Mapka trasy dla rolkarzy.

 

 

Mapka trasy dla biegaczy, kolarzy i Nordicowców.

 

 

Organizatorzy przewidzieli także biegowe zawody dla najmłodszych na pętli około 1 km. W dniu imprezy w miasteczku zawodów przez cały dzień obywać się będą lekcje jazdy na rolkach zarówno dla najmłodszych jak i tych trochę starszych oraz inne atrakcje!

 

 

 

Wśród firm które wspierają imprezę, znaleźli się: ABG limited company, PACK-center, Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix, Hotel Podium z Wisły, Sport Concept z Mikołowa, SQUASH-FIT Katowice Ligota, Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywania PRZEMIANA, Hummel sklep oraz Studio Fryzjerskie MARGINESS Creative Team.

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/820630184672247/

 

Zapisy internetowe:

http://www.zmierzymyczas.pl/79-aktualnosci/102-katowicki-piknik-sportowy.html

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.