Aktualności

Wakacyjna Kropla Życia w Kleszczowie

"Akcja pod hasłem "Wakacyjna Kropla Życia", mimo naszych obaw iż w tak upalny dzień będzie mniej chętnych do oddania krwi,zakończyła się pełnym sukcesem! Krew oddało 37 osób gromadząc 16,650 l tego cennego leku. Siedem osób niestety nie zdołało się zakwalifikować,ale liczą się także chęci, więc tak jak tym którzy oddali krew, dziękujemy także tym którzy tego nie mogli zrobić a byli gotowi do niesienia pomocy. Jeszcze raz w imieniu Zarządu pragnę podziękować wszystkim naszym krwiodawcom za pełną mobilizację w tak trudnym dla krwiodawstwa okresie wakacyjnym."- mówi Pan Marek Kaczmarczyk, współorganizator akcji.

Zobacz film z wydarzenia:
http://www.tvntl.pl/index.php/programy-mainmenu-30/kurier-mainmenu-39/15908-wakacyjna-zbiorka-krwi

Fundacja Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej bardzo serdecznie dziękuje organizatorom za przeprowadzenie akcji oraz tym, którzy wykonali ten piękny gest oddania krwi. Dziękujemy!


Zdjęcie: Agata Lièvre

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.