Kleszczów

Współpracujemy z Gminnym Klubem Honorowych Dawców Krwi z Kleszczowa.

Już dzisiaj zachęcamy do zaplanowania sobie czasu w 2016 i przyłączenia się do organizowanych akcji krwiodawstwa.

Zapraszamy do Kleszczowa!

"W dniu 23 listopada (środa),o godzinie 11:30 w auli Solparku odbędzie się prelekcja n.t. dawstwa szpiku kostnego i komórek krwiotwórczych. Prelekcję przeprowadzi przedstawiciel Łódzkiego Ośrodka Dawców Szpiku. Zapraszamy więc mieszkańców naszej gminy i nie tylko,do udziału w tej prelekcji, która ma na celu uświadomienia nam,jak w bezpieczny sposób można pomagać ludziom chorym, tej pomocy potrzebującym.

A już w piątek,czyli 25 listopada w godzinach 10:00 do13:00,odbędzie się akcja rejestracyjna Potencjalnych Dawców Szpiku.Akcja ta będzie miała miejsce jak zwykle w sali konferencyjnej Solparku.Aby móc się zarejestrować, należy być zdrowym,mieć ze sobą dokument tożsamości i oddać próbkę 10 mililitrów krwi.

W tym samym czasie i miejscu, będzie się odbywała akcja honorowego dawstwa krwi. Zapraszamy więc serdecznie na w.w. wydarzenie w nadziei iż będzie nas wielu do niesienia pomocy chorym.

SZPIKUJEMY, SZPIKUJEMY, KREW DLA CHORYCH ODDAJEMY!!!"

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.