Półmaraton Marzanny

Zapraszamy do udziału w 13. edycji Krakowskiego Półmaratonu Marzanny oraz 2. Biegu dla Małych Serc.

 

Wszystkich, którzy mogą w tym dniu wesprzeć potrzebujących daru krwi, zachęcamy serdecznie do udzaiłu w akcji krwiodawstwa. Jeśli zastanawialiście się nad rejestracją w banku dawców szpiku kostnego i nie mieliście okazji tego uczynić, będziecie mogli zapisać się podczas akcji w Krakowie. Akcje przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Krakowa. Zapraszamy do udziału. Podaruj innym cząsteczkę siebie.

Czy możesz zostać krwiodawcą? Jeśli tylko czujesz się zdrowy i spełniasz poniższe warunki, przyjdź do ambulansu z dowodem toższamości. Koniecznie zjedz rano lekki posiłek.

Krew mogą oddać:
-  osoby od 18 do 65 roku życia, które ważą, co najmniej 50 kilogramów;
-  osoby, u których w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie wykonano tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała;
- osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miały wykonanych diagnostycznych badań i zabiegów endoskopowych (gastroskopii, panendoskopii, artroskopii, laparoskopii);
-  osoby, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie były leczone krwią lub jej składnikami

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.