Targi piłkarskie- Świat Piłki

Międzynarodowe Targi Świat Piłki       7-9 kwietnia 2017

Międzynarodowe Targi Piłkarskie „ŚWIAT PIŁKI” na PGE Narodowym to pierwsza w Polsce i Europie impreza wystawiennicza poświęcona piłce nożnej. Do udziału w targach zostali zaproszeni wystawcy reprezentujący 24 branże - począwszy od producentów sprzętu oraz odzieży sportowej, poprzez gadżety sportowe i akcesoria kibica, a także gry komputerowe o tematyce związanej z piłką nożną.

Oprócz wystawców biznesowych na targach pojawiły się akademie piłkarskie, szkółki piłkarskie, kluby oraz organizatorzy turniejów piłkarskich i zgrupowań. Na specjalnie przygotowanych boiskach odbyły się widowiskowe pokazy treningów i programów szkoleniowych, przygotowane przez polskie i zagraniczne Akademie Piłkarskie, Akademie Bramkarskie, szkółki futbolowe oraz renomowanych trenerów.

Ofercie wystawienniczej targów towarzyszyły konferencje tematyczne oraz seminaria naukowe i panele dyskusyjne, z udziałem znanych i renomowanych trenerów, wybitnych lekarzy sportowych oraz innych autorytetów ze świata piłki nożnej.

     

     

     

Podczas Targów Świat Piłki odbyła się również Gala, na której Panowie Mieczysław Barański (Fundator Fundacji) i Jacek Olszewski wręczyli wyróżnienia Rycerza Kropli Życia. Tym wyróżnieniem zostali odznaczeni Pan Andrzej Supron i Pan Lothar Matuschak.

       

              

    

 

Organizatorzy targów: http://www.worldfootballexpo.com.pl/

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć Organizatorom oraz Panu Andrzejowi i Panu Grzegorzowi.

Mapa dojazdowa
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.